3-тя Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу


Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Поради відвідувачам

4 поради для максимально продуктивного відвідування виставки
Online-регистрация-на-выставку.png

Online реєстрація на виставку. Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це суттєво зекономить ваш час у перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі та заповнювати анкету, ви одразу зможете пройти до експозиції.

Наидите-необходимые-вам-компании-и-их-стенды.pngЗнайдіть необхідні вам компанії та їх стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті. Безпосередньо у дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників та повна програма заходів виставки на всі три дні.
 
Планируите-свое-путешествие.png

Плануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу до МВЦ обмежена.
 
Всегда-на-связи-с-вами.png

Завжди на зв’язку з вами. Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: Facebook - для того щоб бути в курсі усіх подій та новин виставки.

Відвідати.PNG