3-тя Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу


Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Пост-реліз

TransUkraine-ТIR’2018 –
найкращі рішення у сфері транспорту, логістики, складу


З 23 по 25 жовтня 2018 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру пройшла щорічна міжнародна спеціалізована транспортна виставка TransUkraine-ТIR’2018: транспорт, логістика, інфраструктура, склад, вантажні та комерційні автомобілі.
 
Вже багато років виставка TransUkraine-TIR є головним місцем зустрічі представників транспортно-логістичного ринку, які прагнуть оптимізувати та удосконалити процес вантажоперевезень на своєму підприємстві, знайти вигідних бізнес-партнерів і постачальників послуг, а також дізнатися головні тенденції та новини галузі.

У виставці 2018 року взяли участь 62 компанії з 5 країн світу. Учасники запропонували ефективні логістичні практики, транспортно-експедиційні послуги, приклади автоматизації складських процесів та вантажно-розвантажувальних робіт, послуги з перевезень на різних видах транспорту,   а також розмаїття комерційної автотехніки. Компанії RAMITRANS UAB, Хегельманн Транспорте Юкрейн, Стандарт-Пак запропонували відвідувачам якісні логістичні та складські послуги. Широкий вибір комерційних автомобілів цього року продемонстрували: Автобан Трейлерз Україна, Агсолко Україна, Група компаній АІС, Амако Україна, Тойота. Компанії ВЮРТ Україна, КРАФТ, ПЛА-ТАН І К представили запчастини та обладнання для обслуговування комерційного автотранспорту. Сучасні мастильні матеріали продемонстрували компанії Нафталіта УАБ і Енергетичні мастильні матеріали. А широку лінійку автомобільних шин для комерційного транспорту презентувала компанія Трак Корд.

1W0A0206.jpg

Не залишилась без уваги й тема IT у логістиці. Компанія Логінтранс Україна презентувала свою спеціальну платформу Trans.eu, що полегшує процес комунікацій у логістиці, а СТК-ЛЮКС – рішення для відео та GPS-моніторингу великогабаритного транспорту. Компанія УТА КАРД Україна запропонувала увазі відвідувачів універсальний платіжний інструмент для міжнародних перевізників UTA One®.

У церемонії офіційного відкриття TransUkraine-ТIR’2018 взяли участь авторитетні керівники державного та приватного секторів галузі:
  • Голова Державної служби морського та річкового транспорту України – Дмитро Петренко;
  • Президент асоціації Укрзовніштранс, Віце-президент FIATA – Олег Платонов;
  • Віце-Президент Асоціації Міжнародних Автомобільних Перевізників України – Юрій Кучинський;
  • Президент ICC Ukraine – Володимир Щелкунов;
  • Генеральний директор Асоціації «Портове співтовариство» – Василь Зубков;
  • Керівник проекту TransUkraine-ТIR – Юрій Єршов.

1W0A0262.jpg

Почесні гості звернулися до учасників і відвідувачів виставки з привітаннями та поздоровленнями, побажаннями успіхів у розвитку бізнесу, нових ділових знайомств і контрактів, а також наголосили на важливості майданчика «TransUkraine - ТIR» для розвитку транспортно-логістичної галузі в Україні.

За три дні TransUkraine -ТIR’2018 відвідали 2339 фахівця практично з усіх регіонів України. Серед них: керівники та топ-менеджери великих компаній і підприємств з торгових і виробничих сфер, експортери та імпортери товарів, експедитори, митні брокери, представники вантажних автопарків і складських комплексів, ритейлери, а також представники профільних асоціацій транспортно-логістичного сектору та представники ЗМІ.

1W0A0300.jpg
 
Ділова програма TransUkraine-ТIR’2018 охопила питання інновацій у сфері транспортних технологій, розвитку мультимодальних перевезень, спрощення процедур торгівлі та глобального обміну даними. У її рамках пройшли дві великі конференції:

• Конференція: «Інноваційний розвиток транспортних технологій для забезпечення міжнародної торгівлі»
Організатори: Асоціація «Портове співтовариство», Асоціація транспортно-експедиторських і логістичних організацій «УКРЗОВНІШТРАНС», Асоціація митних брокерів України,
Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, Асоціація «Український національний комітет Міжнародної торгової палати» (ICC Ukraine).
Конференція складалася з трьох сесій, під час яких були розглянуті наступні теми:
1. Можливості та перспективи мультимодальних перевезень.
2. Спрощення процедур торгівлі та розвиток глобального обміну даними.
3. Асоціація ділового співробітництва ГУАМ, як платформа для регіонального розвитку спільних ініціатив.
 
• Конференція «Діджиталізація автопарку».
Організатор: Логістикс Ком’юніті.
Під час конференції було розглянуто реальні кейси про сучасні можливості автоматизації транспортної логістики. Спікерами виступили представники компаній Philip Morris Україна, МХП, Gurtam, Віннер Україна, UMT та FM Logistic. Вони поділилися власним досвідом ефективного використання телематики, TMS, аналітики, каршерингу, обліку ремонтів та інших інновацій у їхній підприємницькій діяльності. Конференцію відвідали 120 спеціалістів – директорів компаній і керівників транспортних відділів.

1W0A0220.jpg

У рамках ділової програми відвідувачі мали можливість не тільки послухати спікерів, але й поспілкуватися з ними, обмінятися думками з колегами, заручитися новими партнерами для бізнесу.
 
Більшість учасників TransUkraine-TIR’2018 відзначили виставку, як важливу подію для розвитку їхнього бізнесу. Організатор міжнародної спеціалізованої виставки транспортно-логістичних послуг і технологій, комерційного транспорту TransUkraine-TIR’2018 – ДП "Прем'єр Експо" (ITE Group Plc, Великобританія).

«TransUkraine-TIR» – експерт транспортно-логістичного простору України!