Днів
Годин
Хвилин
Секунд

3-тя Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу


31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Які бренди увійдуть до новоствореної Групу Iveco. Яким буде логотип

news
On-Highway - це нова реальність, яка формується як глобальна організація, завдання якої захищати, підтримувати і зміцнювати вісім унікальних, але єдиних брендів. Це нова група Iveco, і оприлюднення її логотипу є подальшим кроком до завершення виділення цього бізнесу від CNH Industrial, яке, як очікується, відбудеться на початку 2022 року.
Які бренди увійдуть до новоствореної Групу Iveco. Яким буде логотип
Уособлення цієї реальності - це її власний інституційний логотип, який зображує Iveco Group як холдингову компанію. Маючи легкий і елегантний дизайн, він надає значення брендам, які він розміщує, і віддає належне їх багатому і спільному спадок, чітко окреслюючи обрану траєкторію. Ім'я, яке пояснює довгу подорож цих промислових підприємств, починаючи з 1975 року з утворенням корпорації промислових транспортних засобів.
 
Унікальна ідентичність, яка використовує стриманий шрифт, який містить розрізи і нахили деяких букв для відображення гострої спрямованості групи. Сірий колір викликає відчуття стабільності і сильної промислової ДНК, служить підказкою для скромного, але працьовитого шляху для Компанії, оскільки вона впевнено працює над досягненням своїх цілей. Синя точка між словами «Iveco» і «Група» перериває колірну гамму, щоб сигналізувати про майбутнє, на яке впливають стійкі інновації. Це коло додає ще один елемент, який буде служити центральною точкою і динамічним графічним об'єктом, пропонуючи баланс і приділяючи увагу деталям в повній композиції логотипу.
 
Під логотипом струмінь брендів, розкиданих по одному горизонту. У центрі Групи - бізнес-маяк: IVECO - новаторська торгова марка комерційних автомобілів, яка проектує, виготовляє і продає на ринок важкі, середні і легкі комерційні транспортні засоби та FPT Industrial - ядро ​​Групи, яка забезпечує продукти своїх сестринських брендів своїми вдосконаленими двигунами і трансмісіями і залишається глобальним лідером у наданні свого широкого спектра технологій трансмісії клієнтам в сільському господарстві, будівництві, морської промисловості, виробництві електроенергії та комерційному транспорті.
 
Поряд з ними на передовій знаходяться автобуси преміум-класу і масового транспорту IVECO BUS і HEULIEZ; Iveco Defence Vehicles для високоспеціалізованого обладнання оборони і захисту; ASTRA, світовий експерт в великомасштабних важких кар'єрах і будівельних автомобілях; відомий в промисловості виробник пожежної техніки та обладнання Magirus; і нарешті, але стратегічно на вершині хвоста розташувався IVECO CAPITAL, фінансова частина групи Iveco, яка підтримує їх усіх. Фактично підрозділ фінансових послуг стане наріжним каменем нових бізнес-моделей групи Iveco, особливо в сфері альтернативної сили.
 
Джерело: http://autoconsulting.ua/article.php?sid=49780