Днів
Годин
Хвилин
Секунд

3-тя Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу


31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Українська компанія «РЕФОРМ» отримала міжнародний сертифікат відповідності від Концерну Stellantis

news
Концерн Stellantis видав міжнародний сертифікат відповідності компанії «РЕФОРМ», перевіривши відповідність стандартам якості по 12 основних категоріях і 140 пунктам.
Українська компанія «РЕФОРМ» отримала міжнародний сертифікат відповідності від Концерну Stellantis

Спеціальні версії фургонів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, які переобладнує і трансформує компанія «РЕФОРМ», повністю відповідають всім критеріям європейського виробника.
 

Українська компанія «РЕФОРМ» вже кілька років успішно співпрацювала з Групою PSA, займаючись підготовкою і втіленням «в металі» різноманітних спеціальних автомобілів: ізотермічні і хлібні фургони, інкасаторські автомобілі, вантажопасажирські фургони, автомобілі для рятувальників і т.д. За багато років успішної співпраці автомобільні партнери - у вигляді Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, і компанії «РЕФОРМ» - повністю переконалися у високій якості один одного.
 

Прийшов час рухатися далі: до отримання сертифіката відповідності Концерну Stellantis.
 

Для проходження сертифікації була потрібна перевірка по 140 пунктам, які розділені на 12 категорій, детально описують всі внутрішні виробничі процеси компанії. Наприклад:

 

 • управління запитами від клієнтів;
   

 • розробка продукції відповідно до вимог замовника;
   

 • виробничий процес;
   

 • контроль якості готової продукції;
   

 • робота з ланцюжком поставки продукції до замовників;
   

 • післяпродажне обслуговування, сервісна підтримка клієнтів.
   

Крім того, під час перевірки окрема увага приділяється кодексу поведінки і збереження конфіденційності, фінансовим показникам компанії, турботі про навколишнє середовище, соціальній політиці. При цьому, щоб уникнути конфлікту інтересів, сертифікацією займається стороння третя особа. В даному випадку - французька інспекційно-сертифікаційна компанія Bureau Veritas.
 

Окрему увагу під час перевірки для сертифікації приділили саме броньованим автомобілям. Основна спеціалізація компанії «РЕФОРМ» - розробка конструкцій, виробництво і обслуговування броньованих і спеціалізованих автомобілів для банківських установ, силових відомств, аварійної газової служби та інших спецслужб, а також бронювання автомобілів VIP класу для приватних осіб на базі позашляховиків і легкових автомобілів. Їх перевага в тому, що компанія також надає послуги по сервісному обслуговуванню на власному СТО броньованих інкасаторських автомобілів, доопрацюванні спецтранспорту за індивідуальними проектами, продажу та встановлення інкасаторських спецконтейнерів (кейсів) на спеціальні автомобілі.
 

Наявність даного сертифіката говорить про те, що якість спец-автомобілів від «РЕФОРМ» повністю відповідає всім вимогам Концерну Stellantis: клієнт може бути повністю впевнений як у високій надійності і витривалості основного шасі автомобілів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, так і в створеній спец-надбудові від «РЕФОРМ».Джерело