Днів
Годин
Хвилин
Секунд

2-га Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу


26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Група Stellantis стала лідером на ринку LCV в Україні в 2020 році

news
Бренди групи Stellantis є лідерами на ринку LCV за результатами 2020 року.
Група Stellantis стала лідером на ринку LCV в Україні в 2020 році
Бренди PEUGEOT, CITROEN і OPEL сумарно мають 30% частки ринку з 2731 проданими автомобілями. Стандартно лідерами є середньорозмірні фургони CITROЕN Jumper і PEUGEOT Boxer, які також є лідерами в своєму сегменті.
 
Маючи відмінно сформований модельний ряд LCV автомобілів брендів, це дозволяє відповідати всім запитам клієнтів і пропонувати найрізноманітніші автомобілі, починаючи автомобілями для швидкої допомоги, і закінчуючи компактними пожежними.
 
Комерційні автомобілі CITROЕN мають відмінні рекомендації в Україні: висока надійність, відмінна витривалість, невисока витрата палива, мінімальні витрати на експлуатацію. А тому не дивно, що їх постійно вибирають різні підприємства, фірми, організації. І як приклад-велике замовлення автомобілів CITROЕN Berlingo VU від компанії "Нова пошта". Офіційний дилер бренду» ВіДі Елеганс " в 2020 році передали дві партії автомобілів: по 51 шт.в кожній, сумарно 102 одиниці. І це тільки початок-на цьому співпраця не закінчується, заплановані подальші поставки.
 
В умовах сучасної тісної міської забудови все більш важливим фактором для автомобіля стає його маневреність. Причому дане твердження справедливе також і для автомобілів спеціального призначення - наприклад, пожежних. Бренд PEUGEOT стежить за сучасними тенденціями і запитами клієнтів, завжди пропонуючи відмінні рішення навіть для вузькоспеціалізованих завдань. Так, з недавнього часу PEUGEOT спільно з компанією з переобладнання Tital пропонують унікальний автомобіль для надання першої пожежної допомоги і швидкого реагування у великих містах.

4 березня рятувальники Львівщини отримали три нові пожежні автомобілі першої допомоги АПП-2 марки Peugeot Boxer, укомплектовані аварійно-рятувальним обладнанням та пожежно-технічним інструментом.
 
Stellantis оприлюднив свою стратегію в Україні. У 2021 році представить 15 нових моделей автомобілів
 
Джерело