Днів
Годин
Хвилин
Секунд

2-га Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу


26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

«Перший столичний хлібозавод» вибрав хлібні фургони PEUGEOT BOXER

news
Бренд PEUGEOT продовжує активно розвиватися в сегменті комерційних автомобілів і працювати з корпоративними замовниками. Один з найсвіжіших і унікальних прикладів - партія спеціальних фургонів PEUGEOT BOXER, підготовлених для ТОВ «Перший столичний хлібозавод» (ТМ «Цар хліб») за участю компанії «РЕФОРМ». Перші хлібні фургони від Бренда PEUGEOT були передані замовнику.
«Перший столичний хлібозавод» вибрав хлібні фургони PEUGEOT BOXER
Нова корпоративна угода: ТОВ «Перший столичний хлібозавод», відомий виробник хлібобулочних виробів, вибрав для себе автомобілі-фургони на шасі PEUGEOT BOXER. Нещодавно було передано шість спеціалізованих фургонів для перевезення хліба, однак це лише перша партія автомобілів і подібне замовлення є початком для подальшого успішного довгострокового співробітництва. Тим більше, що автомобілі були спеціально підготовлені і переобладнані з максимальною увагою до вимог замовника.

Так, створенням спеціальних фургонів для перевезення хліба на шасі PEUGEOT BOXER займалася компанія «РЕФОРМ», яка має багатий досвід в розробці та створенні унікальних автомобілів. В даному випадку, хлібний фургон отримав чотири бічних дверей, загальна місткість фургона складає 108 літаків. Використання сендвіч-панелей товщиною 50 мм гарантує підтримку оптимального температурного режиму. Крім того, передбачено сертифіковане світлодіодне освітлення, що дозволяє виконувати навантаження / вивантаження товару навіть в темний час доби, і наявність вентиляційних решіток для природного провітрювання.

Варто відзначити, що хлібні фургони побудовані на універсальній платформі L3, яка поєднує місткий кузов і відмінні можливості вантажопідйомності. А також, PEUGEOT BOXER пропонує нову версію шасі - це варіант «шасі-кабіна» L2S. Даний варіант автомобіля є унікальним на українському ринку, оскільки займає проміжне розмірне положення між варіантами L2 і L3, в той же час, пропонуючи відмінну вантажопідйомність. Так, колісна база шасі PEUGEOT BOXER L2S становить 3800 мм, тоді як колісна база варіанти L2 дорівнює 3 450 мм, а модифікація L3 передбачає колісну базу 4 035 мм. При цьому нормативна вантажопідйомність досягає 1815 кг, а навантаження на передню / задню вісь може становити 2100/2400 кг відповідно.

Таким чином, варіант «шасі-кабіна» PEUGEOT BOXER L2S пропонує унікальне поєднання, якого немає у конкурентів: «середні» габарити, що зручно для міста, в поєднанні з дуже високою вантажопідйомністю. До того ж, дана версія є найбільш оптимальною для трансформації хлібних фургонів в Україні. Можна сказати, що Бренд відкриває для себе новий сегмент для роботи і пропонує ще більш унікальні варіанти автомобілів для своїх клієнтів.

Новий варіант вже добре відомого комерційного автомобіля PEUGEOT BOXER демонструє гнучкість Бренда в питаннях пропозиції відповідного варіанту для корпоративних клієнтів. А створення фургона для перевезення хлібобулочних виробів є прикладом готовності PEUGEOT разом з партнерами створювати нові, часом унікальні рішення в точній відповідності з побажаннями замовника. Познайомитися з усіма можливими варіантами трансформації PEUGEOT BOXER можна в шоу-румі моделі.

Джерело