2-га Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
26 - 28 травня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Українські рятувальники отримали велику партію спеціально обладнаних Ford Ranger

news
Регіональні підрозділи ГСЧС отримали 80 спеціальних аварійно-рятувальних машин в рамках Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні
Українські рятувальники отримали велику партію спеціально обладнаних Ford Ranger

Днями, 27 жовтня за участю Голови ГСЧС Миколи Чечоткін, міністра інфраструктури Владислава Криклія та керівника Укрінфрапроекта Кирила Хомякова відбулася передача 80 одиниць спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу САРМ-Л на загальну суму 279,8 млн. Грн. Автомобілі закуплено в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

Спеціальні аварійно-рятувальні машини на базі Ford Ranger призначені для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів з пошуку постраждалих і надання їм домедичної допомоги, організації зв'язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій .


Голова ГСЧС України Микола Чечоткін сказав, що отримані в минулому році 98 одиниць спеціальної аварійно-рятувальної техніки за 9 місяців 2020 року понад 600 разів залучалися до ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, в результаті чого були врятовані понад півтисячі людей.

Він додав, що також закуплено 303 медичних укладання для оснащення автомобілів ГСЧС, щоб рятувальники могли вчасно надавати домедичну допомогу постраждалим з різними травмами безпосередньо на місці ДТП.

Як зазначив керівник Укрінфрапроекту Кирило Хомяков, завдяки вже отриманими Службою автомобілів в минулому і поточному роках, показник швидкості прибуття рятувальників на місце події знизився в середньому з 35 до 12 хвилин.


Нагадаємо, кожен автомобіль укомплектований всім необхідним, а саме: гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням (різак, розж, домкрати), пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням (пневматичні подушки), первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-рятувальними засобами малої механізації, шанцевий інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальної установкою.

Отримана техніка буде розподілена між регіональними управліннями ГСЧС для швидкого і ефективного реагування на ДТП, зокрема, на автодорогах державного значення.
 
Джерело