Днів
Годин
Хвилин
Секунд

2-га Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу


26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Які бренди візьмуть участь у виставці комерційної техніки ComAutoTrans'2020

news
Продовжуємо інформувати про хід підготовки виставки комерційних автомобілів ComAutoTrans'2020, яка пройде в Міжнародному виставковому центрі 18-20 серпня. У ті ж дати в МВЦ відбудеться і виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів «AutoTechService».
Які бренди візьмуть участь у виставці комерційної техніки ComAutoTrans'2020
Фактично ці заходи - перші масові автомобільні події, які відбудуться після затяжної перерви на карантин.

Чому варто бути на виставці?

1. У ComAutoTrans візьмуть участь автобренди: RENAULT, FORD, PEGUOT, CITROEN, OPEL, IVECO, JAC...

2. Виставка стане важливим індикатором стану українського авторинку. За результатами стане зрозуміло які машини, обладнання, технічні рішення актуальні в новій реальності.

3. Ділова програма виставки присвячена актуальним питанням, відповіді на які важливі для розвитку всієї галузі. Це і необхідність цифрової трансформації, і дефіцит технічних кадрів, і неминуча електрифікація автотранспорту плюс пов'язана з нею проблема розвитку зарядної і сервісної інфраструктури.

У компанії «Рено Україна» вважають, що виставка ComAutoTrans - хороша можливість представити не тільки серійні, але і трансформовані комерційні автомобілі. Адже бренд Renault - лідер автомобільного ринку України вже шостий рік поспіль, і компанії є що запропонувати самим різним клієнтам, як роздрібним, так і корпоративним: від локальних служб доставки до національних роздрібних мереж.

Джерело