Днів
Годин
Хвилин
Секунд

3-тя Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу


31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Renault Trucks поставила перший серійний електрогрузовік Renault D Z.E.

news
Компанії Delanchy Group і Renault Trucks продовжують співпрацювати з метою забезпечення екологічної безпеки при перевезенні вантажів. Транспортна компанія, яка з 2017 року використовує для перевезень предсерийную модель повністю електричної вантажівки Renault серії D, тільки що отримала першу серійну модель Renault серії D Z.E.
Renault Trucks поставила перший серійний електрогрузовік Renault D Z.E.
Компанії Renault Trucks та Delanchy Group працюють разом більше п'ятдесяти років з питань збереження якості повітря при здійсненні вантажних перевезень.

Починаючи з 2017 року, перевізник Delanchy Group використовує 13-тонну предсерийную модель повністю електричної вантажівки Renault серії D для щоденних поставок товарів в магазин Les Halles de Lyon - Paul Bocuse (Ліон, Франція). Перевезення здійснюються в різні проміжки часу, щоб не порушувати тишу і спокій місцевих жителів.


Для транспортної компанії Delanchy Group, як і для компанії Renault Trucks, важливо, щоб міський транспорт швидше переходив на використання електричної енергії з метою поліпшення якості життя в міських центрах і зменшення глобальних обсягів викидів CO2. Тому компанія, що спеціалізується на здійсненні рефрижераторних перевезень, вирішила замовити першу 16-тонну вантажівку моделі Renault Trucks D Z.E., яку будуть виготовляти на заводі Renault Trucks в Бленвіль-сюр-Орн в Нормандії (Франція):
"Як компанія-підрядник з перевезення вантажів, мета якої - використання електротранспортних засобів, ми зацікавлені в тому, щоб вирішити проблему постачання охолоджених продуктів в міські центри, забезпечуючи при цьому нульові викиди", - пояснює Яніг Рено (Yannig Renault), технічний директор компанії Delanchy Group. "Ми змогли протестувати і підтвердити цю технологію при використанні предсерийной моделі повністю електричнї вантажівки Renault серії D, яка задовольняла нас як з точки зору її використання, так і технічного обслуговування. Наші співробітники та клієнти в рівній мірі задоволені тим, що компанія Delanchy Group підтвердила свою прихильність до використання електротранспортних засобів, замовивши найпершу модель електрогрузовікі серії Renault серії D ZE. Цей другий електромобіль приєднається до нашого автопарку і тим самим допоможе привнести справжню "енергетичну суміш" в рішення наших транспортних проблем ".


Для автопарку компанії Delanchy Group, що складається з 1000 транспортних засобів, це перша модель Renault серії D Z.E., яка приєднається до 340 вантажних автомобілів, що використовуються для поставки товарів.

Джерело