1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Renault Trucks буде повторно використовувати деталі вантажних авто

news
     

Компанія Renault Trucks активізує свій перехід до економіки замкнутого циклу (безвідходної економіки) і розвиває спільно з іспанським концерном Indra Sistemas ( 'INDRA') мережу центрів, що здійснюють переробку і повторне використання деталей вантажних автомобілів. Ці два партнера проводять попереднє дослідження, висновки якого будуть надані восени.

Президент компанії Renault Trucks Бруно Блін (Bruno Blin) і Лоїк Бей-Розет (Loïc Bey-Rozet), виконавчий директор Indra Automobile Recycling, підписали 2 липня 2020 року угоду про наміри. У ній визначені умови співпраці між виробником вантажних автомобілів Renault Trucks та відділенням Indra Automobile Recycling про створення мережі центрів з переробки, повторного використання і відновлення деталей вантажних автомобілів. Обидва партнери завершують проведення однорічного дослідження за фінансової підтримки агентства ADEME і сприяння компанії CIDER Engineering - партнера концерну Indra, що спеціалізується на демонтажі важкого устаткування.


Метою дослідження є визначення ключових факторів успіху та критеріїв, необхідних для створення такої комерційно орієнтованої мережі. Детальний аналіз ринку, схем транспортування і методів демонтажу вантажних автомобілів дозволить виробнику і компанії, що спеціалізується на переробці транспортних засобів, зробити позитивні висновки, які будуть надані ADEME в жовтні 2020 року.


Починаючи з липня 2020 Renault Trucks та Indra Automobile Recycling почнуть здійснювати переробку (рециклінг) вантажних автомобілів в більшому масштабі. Цього літа п'ять центрів відділення Indra Automobile Recycling візьмуть для проведення демонтажу 15 вантажних автомобілів Renault Trucks.

Після очищення і позначення деталі будуть запропоновані покупцям через дилерську мережу Renault Trucks. Інші деталі, що залишилися після демонтажу, будуть перероблені. З цього часу і до кінця року в центрах Indra по рециклінгу автомобілів, а також в представництвах і філіях компанії Renault Trucks буде проведено демонтаж, а потім переробку близько сотні вантажних автомобілів.


Indra Automobile Recycling

Indra Automobile Recycling має унікальну бізнес-модель, основу якої складає мережа, що складається з 370 ELV-центрів (центри старих автомобілів, які відпрацювали свій ресурс - End-of-Life Vehicle), де здійснюється повна переробка автомобілів. Досконала технологія відродження в цій мережі передбачає виконання європейських директив (по переробці 95% маси транспортного засобу) і забезпечення прибутковості мережі ELV-центрів в умовах значної мінливості вимог. Успіх досягається завдяки зближенню чотирьох взаємодоповнюючих галузей експертизи (управління і розподіл, управління мережею, інженерної майстерності і технології демонтажу) з філософією взаємності. Переконання, досвід і організація праці визначають нові шляхи розвитку в справі переробки автомобілів.


Компанія CIDER Engineering

Компанія CIDER Engineering є партнером концерну Indra, яка спеціалізується на технології демонтажу і переробки важкої техніки транспортної, оборонної, вантажно-розвантажувальної, залізничної, будівельної та сільськогосподарської галузей. Компанія забезпечує комплексне управління проектами проведення операцій з обробки вживаних транспортних засобів, вузлів і комплектуючих, які відпрацювали свій ресурс. Компанія має досвід дослідження, аналізу, проведення оцінки, демонтажу та переробки, а також досвід стратегічного моніторингу.
 
Компанія Renault Trucks

Спираючись на більш ніж столітній передовий досвід виробництва вантажних автомобілів Франції, компанія Renault Trucks виробляє різноманітні транспортні засоби (масою від 2,8 до 120 т) і надає послуги в області транспортування, будівництва та міжміського транспорту. Вантажні автомобілі виробництва Renault Trucks є витривалими і надійними, характеризуються низьким споживанням палива, що дозволяє їм забезпечувати більшу продуктивність і контролювати експлуатаційні витрати. Компанія Renault Trucks постачає і обслуговує свої транспортні засоби через дилерську мережу, що включає більше 1400 торгових точок по всьому світу. Проектування і збір вантажівок Renault Trucks, а також виробництво більшості комплектуючих здійснюються у Франції.

Renault Trucks входить в Volvo Group, яка є одним з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельної техніки, морських і промислових двигунів. Volvo Group пропонує комплексні рішення по фінансуванню і обслуговуванню. У Volvo Group працює близько 104000 чоловік, її виробничі потужності розміщені в 18 країнах, а продаж її продукції здійснюється на більш ніж 190 ринках. У 2019 чистий обсяг продажів Volvo Group склав 40,5 млрд. євро (432 млрд. шведських крон). Volvo Group - це компанія, акції якої котируються на фондовій біржі, головний офіс знаходиться в м Гетеборг, Швеція. Акції Volvo внесені в систему автоматизованих котирувань національної асоціації дилерів з цінних паперів Nasdaq Stockholm.

Джерело