1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

IVECO успішно пересаджує бригади "Укренерго" на власні "вахтовки"

news
"Укренерго" закупила новий спецтранспорт для перевезення ремонтних бригад на базі повнопривідного Iveco EUROCARGO MLC110E22WS 4х4 з 2-місцевою кабіною. Забудову пасажирського модуля виконали в компанії "Укрспецавтоінвест", - повідомляє AUTO-Consulting.
IVECO успішно пересаджує бригади
Техніка IVECO приходить на зміну застарілим "вахтовкам" на базі ЗІЛ-131 і значно відрізняється за показниками економічності і комфорту.


Ця "вахтовка" розрахована на 6 чоловік в пасажирському модулі. У піднятому вгору положенні спинки сидінь перетворюються в зручні спальні місця.


Пасажирський відсік фургону і кабіна автомобіля мають двосторонній голосовий зв'язок. Також в кабіні автомобіля знаходиться аварійна кнопка з зумером і сигналізатор відкриття дверей відсіку. Технологічний відсік має для входу-виходу двері, які розташовані позаду кузова; два бічних вікна з безпечного скла і внутрішні двері до пасажирського відсіку.


Стаціонарне технологічне обладнання відсіку:
• Верстат слюсарний з лещатами
• Верстат заточний (на верстаті)
• Кухонний блок (шафа кухонна із вбудованою мийкою і газовою плитою)
• Умивальник з підігрівом 20 л
• Шафа для одягу.
 
Додатково автомобіль комплектується електричною тяговою лебідкою Dragon Winch DWT 20000 HD.
Вахтові автомобілі на шасі IVECO EUROCARGO стали одними з найпопулярніших на українському ринку за останні роки. Крім того, на шасі IVECO воліють закуповувати техніку і комунальні служби.

Джерело