1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Український авторинок в червні повністю відновився і продемонстрував зростання в порівнянні з 2019 р

news
 
Український авторинок в червні повністю відновився і продемонстрував зростання в порівнянні з 2019 роком
Як повідомляє AUTO-Consulting, в червні ринок нових легкових автомобілів повністю відновився від наслідків карантину і пандемії, і навіть відновив зростання продажів в порівнянні з 2019 роком. Більш того, червень став рекордним місяцем за обсягом продажів в 2020 році - було реалізовано 7138 нових легкових автомобілів.

У порівнянні з травнем дилери збільшили продажі на 22%, але навіть в порівнянні з торішнім червнем було зафіксовано зростання продажів на 4,7%. Таким чином, український авторинок повернувся до зростання, яке він демонстрував і до карантину. Всього ж за підсумками 1 півріччя дилерам вдалося реалізувати 36,8 тис. нових легкових автомобілів, що на 5% менше, ніж роком раніше.


Активний червень призвів не тільки до зростання продажів, але й істотних змін позицій основних брендів на ринку. Так, лідером українського авторинку знову став Renault завдяки стрімкому зростанню продажів на 36%. Поліпшив свої позиції Hyundai, який додав відразу 52%. А Peugeot вдалося збільшити продажі на всі 70% і в підсумку стати №6 на українському авторинку. Так високо Peugeot ще піднімався.


Однак зростання понад 70% продемонстрували і Skoda (№4 у червні) і Suzuki (№7 в червні). Повернулися в Топ-10 і Ford, і Nissan.


А ось преміум-бренди в червні похвалитися такими ж показниками зростання не змогли. Один тільки Audi демонстрував збільшення збуту на 28%.

Цікаво, що в червні не відбулася зміна найбільш продаваної моделі. Нею знову став Kia Sportage (576 шт), хоча Kia в червні спрацювала на рівні травневих показників. Але у Renault Duster, з ростом продажів на 18%, не вистачило запасу, щоб випередити Sportage. А ось Skoda Octavia в червні змогла обійти і Renault Logan, і Hyundai Tucson, і Land Cruiser Prado і стати №5 серед найбільш продаваних моделей місяці.Джерело