1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
18 - 20 серпня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

У Ford Transit з'являться крос-версії

news
   
У Ford Transit з'являться крос-версії
Мода на псевдопозашляхові версії у виробників легкових автомобілів простежується давно. Тепер до них підтягнулися і виробники комерційної техніки. Зокрема, компанія Ford представила цілих два «кроссоверних» сімейства для своїх Transit.

Приставку Trail отримали до назв великий Transit, а також вантажний Transit Custom. Від звичайних версій вони відрізняються чорними передніми гратами в стилі пікапа Ranger, колесами особливого дизайну і традиційними спідницями з чорного пластику по периметру кузовів.

У кабінах в якості базового обладнання - обробка сидінь «шкірою», яку легко відмити, клімат-контроль, датчики світла і дощу і бічні дзеркала, що автоматично складаються.


Нові версії оснащуються тими ж дволітровими двигунами потужністю до 185 к.с. Доступні і варіанти MHEV з невеликою 48-вольтової батареєю, що допомагає основному двигуну.

Повний привід доступний лише для деяких версій Transit Trail. Мова йде про початкову задньопривідну трансмісію з переднім мостом, що автоматично підключається. При пробуксовці задніх коліс на передок може припадати до половини крутного моменту. Також є можливість і примусово заблокувати трансмісію в співвідношенні 50:50 між осями.


Що ж до інших версій великих Transit в версії Trail і всіх без винятку варіантів Custom Trail, то вони задовольняються лише переднім приводом. В якості помічника на бездоріжжі тут можна розраховувати виключно на фірмовий фордівський диференціал, що перерозподіляє момент між передніми колесами, - для варіантів Trail він доступний в якості базового обладнання.

Кроссоверні версії великих Ford Transit і Custom в Європі з'являться в продажу в кінці літа. А до кінця року до них приєднаються  Transit Connect Active і Tourneo Connect Active.

Джерело